KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16466161

nr 1646 6161

Anders Palmér

(f. 1958), Sverige

Pastell, Landskap. Signerad, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x79 cm

Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 september 2024
kl 19:33:04

27/9 14:18:58 1      Vinnande bud

Anders Palmér

Läs mer om Anders Palmér